# Centraal Beheer Achmea verlaagt rente wederom

> Centraal Beheer verlaagt wederom de spaarrente. De hoogste rente vind je nog steeds bij Nationale Nederlanden.

- Auteur: Jochem Kessens
- Gepubliceerd: 2013-11-06 · Bijgewerkt: 2013-11-06
- Categorie: Sparen
- Canoniek: https://weblog.moneywise.nl/sparen/centraal-beheer-achmea-verlaagt-rente-wederom/

---

Eind juli wilde Centraal Beheer Achmea nog extra spaargeld aantrekken en dus verhoogde zij de rente naar 1,95%. Direct stonden ze op de eerste plek, samen met Nationale Nederlanden. Nog geen maand later verlaagde Centraal Beheer Achmea de spaarrente alweer naar 1,85%. En morgen verlaagt Centraal Beheer Achmea de rente op de RentePlus rekening wederom met 0,1%. Spaarders krijgen vanaf morgen dus 1,75% rente over hun spaarsaldo.

**Abn Amro en Knab**

Ook Abn Amro en Knab verlaagde eerder hun rentevergoeding met 0,1%. De gehoopte stabiliteit op de spaarmarkt lijkt dus nog even uit te blijven.

**Inflatie**

De inflatie laat sinds juli wel een dalende lijn zien. Waar de inflatie in juli nog 3,1 was, daalde de inflatie naar 2,8 in augustus en 2,4 in september. Het gat tussen de spaarrente en de geldontwaarding is daarmee dus kleiner.

**Hoogste rente bij Nationale Nederlanden**

De hoogste variabele rente is nog steeds te vinden bij [Nationale Nederlanden](https://www.moneywise.nl/sparen/nationale-nederlanden/spaarrekening-openen/internetspaarrekening.aspx "Internetsparen van Nationale Nederlanden"). Haar 'internetsparen' geeft een spaarrente van 1,95%. Een rekening openen is binnen 5 minuten online geregeld.

[Vergelijk zelf alle spaarrekeningen op rente en voorwaarden](https://www.moneywise.nl/sparen/spaarrekeningen/rente.aspx "Vergelijk spaarrekeningen op rente en voorwaarden")
