# Moneywise in Tros Radar: Spaargeld in hypotheek komt niet vrij

> Vanavond besteed Tros Radar aandacht aan spaargeld dat door de bank wordt gegijzeld op het moment dat je je hypotheek oversluit. Bekijk de uitzending

- Auteur: Jochem Kessens
- Gepubliceerd: 2017-09-18 · Bijgewerkt: 2017-09-19
- Categorie: Hypotheken
- Canoniek: https://weblog.moneywise.nl/hypotheken/moneywise-in-tros-radar-spaargeld-in-hypotheek-komt-niet-vrij/

---

We hebben al eerder over dit probleem geschreven: Wie voor de aflossing van zijn hypotheek heeft gespaard in een levensverzekering of bankspaarrekening krijgt die opgebouwde waarde vaak niet op tijd tot zijn of haar beschikking.
Lees ook: [https://weblog.moneywise.nl/hypotheken/banken-zetten-hypotheekklant-klem/](https://Banken%20zetten%20hypotheekklant%20onnodig%20klem)

Vanavond (18 september 20:30) besteedt Tros Radar in samenwerking met Moneywise aandacht aan dit probleem.

[Bekijk de uitzending op youtube](https://youtu.be/XGngKVZmIgA)
